Kolmapäev, 8. detsember 2010

Jõuluteemaline kettkiri

1. Kas sulle meeldib jõul? Miks?
Ei meeldi. See tundub liiga kohustusliku pühana, et seda nautida.

2. Kujuta ette, et nende jõuludega läheb kõik täpselt täkke ja nad tulevad just sellistena nagu sa tahad. Kuidas ja koos kellega need jõulud mööduvad?
:) Kellega, jääb minu teada. Natuke tahaks küll aasta lõpuks ära maale sõita. Vaikuses ja rahus olla päevi ja tegeleda ainult argimuredega nagu toa soojaks kütmine ja söögi valmistamine. Tõenäoliselt aga ei jää selle sõidu jaoks piisavalt aega ja ega ma päris üksi minna ei tahakski.

3.Milline on su esimene jõulumälestus?
Minu esimene konkreetne jõuluteemaline mäletsus on see kui ma olin u 4 või 5 ja ma kuulsin jõuluõhtul vanaema ja naabrinaise juttu pealt ning sain aru, et jõuluvana on keegi naabrimees. Nemad arvasid muidugi et ma olin üksi teises toas rahulikult mänginud kogu aja ja siis nad tulid mõne aja pärast ka tuppa hakates "ei tea kas jõuluvana ka varsti tuleb" juttu ajama. No ma läksin selle peale ikka natuke kurjaks ja ütlesin et ma ju kuulsin pealt et jõuluvana on naabrionu. Vanaema ehmatas selle peale väga ära et oi ta on nüüd jõulurõõmu lapsel ära rikkunud ja ütles et ma peaks veel ikka paar aastat vähemalt jõuluvanasse uskuma. Ja siis ma uskusingi!:D Nii paar aastat veel blokkisin oma peas teadmise et jõuluvana on tegelt keegi tuttav onu kuni mõned aastad hiljem tundus et nüüd võib küll selle jama ära lõpetada:P

4. Kas sa kartsid lapsena jõuluvana?
No mis neid onusid ikka karta onju:P

5. Parim jõulumälestus?
Raske küsimus. Ei ole.

6. Lemmik jõulutoitude seast?
Mm, hea söök on ikka hea:) Verivorste ja liha ja peekonit ja ahjukartuleid söön heameelega:)

7. Kus veedad sellel aastal jõulud?
Ei taha veel selle peale mõelda. Viimastel aastatel olen alati pärast jõule omale lubanud et sõidan järgmisel aastal selleks ajaks Eestist ära aga kuidagi ei ole see siiani õnnestunud.

8. Kas sul on mingeid jõulutraditsioone?
Jõululõuna vanemate juures ehk.

9. Sinu jõulukingisoov?
Ei oska öelda. Neid asju mida tahaks ei saa osta.

10. Parim kink, mille oled jõuluks saanud?
Mida rohkem ma mõtlen kogu selle jõuluasja peale, seda rohkem on mul tunne et ma olen kõik mälestused sellega seoses ära blokkinud :D:P
Flight of the Conchordsi DVD võib küll ära nimetada:)

11. Kes ei peaks sellel aastal kinki saama?
Kõik peaksid saama kinke. Lihtsalt peaasi et mitte suvalisi.

12. Mida soovid oma blogikülastajatele?
Ärge minge lolliks selle ülemaailmse pühadehullusega. Inimesed on palju olulisemad kui asjad:)

LISAKÜSIMUS 13. Mis on sinu jaoks õige pühadefilm?
Sel aastal on minu jaoks pühadefilm uus Narnia. Kui ma nii mõneteistaastane olin, siis ma sain kooli raamatukogust inglisekeelsed Narnia raamatud kätte ja neelasin neid nii mis jaksasin. Ega päris kõigest aru ei saanud aga no piisavalt ikka. Seetõttu olen nüüd nende Narnia lugude kinolinale tuleku üle väga õnnelik. Ja juba leppisin väikevenna ja ühe tema sõbraga kokku, et lähme üks päev koos kinno Narniat vaatama!:)

Ahjaa. Mina sain selle kirja Zarviku käest.. edasi saadan Garfile ja Iirisele ja Annile ja ühele suletud blogile ka :)

Kommentaare ei ole: